Galiumi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Galiumi është një element kimik me simbolin Ga dhe numrin atomik 31.

 Commons: Galiumi – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale