Jump to content

Vanadiumi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Vanadiumi

Vanadiumi është një element kimik me simbolin V dhe numrin atomik 23.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Vanadiumi – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale