Ununoctiumi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ununoctiumi

Ununoctiumi është një element kimik me simbolin Uuo dhe numrin atomik 118.

 Commons: Ununoctiumi – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale