Nihoniumi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Ununtriumi)
Shko te: navigacion, kërko
Nihoniumi

Nihoniumi është një element kimik me simbolin Nh dhe numrin atomik 113.