Livermoriumi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Ununhexiumi)
Shko te: navigacion, kërko
Livermoriumi

Ununhexiumi është një element kimik me simbolin Uuh dhe numrin atomik 116.