Livermoriumi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Ununhexiumi)
Jump to navigation Jump to search
Livermoriumi

Livermoriumi është një element kimik me simbolin Lv dhe numrin atomik 116.