Fleroviumi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Ununquadiumi)
Jump to navigation Jump to search
Fleroviumi

Fleroviumi është një element kimik me simbolin Fl dhe numrin atomik 114.