Titani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Titani
Titani

Titani është një element kimik me simbolin Ti dhe numrin atomik 22.

 Commons: Titani – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale