Lantani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lantani

Lantani është një element kimik me simbolin La dhe numrin atomik 57.

 Commons: Lantani – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale