Oganesoni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Oganesoni

Oganesoni është një element kimik me simbolin Og dhe numrin atomik 118.

 Commons: Ununoctiumi – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale