KF Cakrani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Cakrani.jpg

Të dhëna mbi klubin sportiv
Themelimi
Adresa

Telefon
Fax
Kryesia
Trajner
Anëtarë
Ngjyrat e klubit Kuq e Zi
Reparti i ekipit të futbollit
Kategoria Kategoria e Dytë
Stadiumi
Drejtori repartit
Shefi stërvitjes
Veshja sportive
Fusha e saj
Fusha e huaj
Suksese sporti
Sezoni sportiv
Internet
Internet
E-Mail

Klubi Futbollistik Cakrani, KF Cakrani, është klub futbolli nga Cakrani, Shqipëri.

Sukseset[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

KF Cakrani nuk ka fituar asnjë trofe.

Në sezonin 2006/07 KF Cakrani luajti në Kategorinë e Dytë - Grupi A dhe u rendit në vend të tretë pasi mblodhi 42 pikë me një golavarazh 39-19.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ AlbSoccer në rrjetë