Jump to content

Nepërbishti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Nëpërbishti)
Nepërbisht
Fshat

Nepërbisht është një vendbanim në komunën e Therandës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]