Dallime mes rishikimeve të "Lisbona"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: vep:Lissabon)
No edit summary
{{SC|Data|<s>Pa referenca, Pa lidhje interwiki</s>, Nuk ka përmbajtje të mjaftueshme, <s>Nuk ka strukturë</s>, Duhet të plotësohen seksionet :''Historia, Kultura dhe arti, Ekonomia, Transporti, Edukimi, Sporti, Relacionet ndërkombëtare''. --[[Përdoruesi:Liridon|'''''Liridon''''']] 8 Gusht 2010 10:52 (CEST)}}
 
{{Qytet
|Qyteti = Lisbona <br /> Lisboa
|harta_gjerësi = 220
|harta = Portugalia
|gjerësi gjerësia = 38.706944
|gjatësi gjatësia = -9.135278
}}
 

Menyja e lëvizjeve