Bablaku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bablak
Fshat
Vendndodhja
Bablak is located in Kosova
Bablak
Bablak
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 555 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 26′ 51″ Veri

21° 9′ 2″ Lindje

Bablak është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]