Bibaj (Ferizaj)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bibaj
Fshat
Vendndodhja
Bibaj is located in Kosova
Bibaj
Bibaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 581 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 22′ 32″ Veri

21° 11′ 45″ Lindje

Bibaj është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]