Gurëza

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Gurëza
Gërlicë
Fshat

Gurëza është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrin Gërlicë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]