Jump to content

Cërnilla

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Cërnillë
Rrezar
Fshat

Cërnillë është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Murakë dhe Rrezar.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]