Balaj (Ferizaj)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Balaj
Fshat
Vendndodhja
Balaj is located in Kosova
Balaj
Balaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 552 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 26′ 55″ Veri

21° 10′ 31″ Lindje

Balaj është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]