Doganaj (Ferizaj)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Doganaj
Fshat
Vendndodhja
Doganaj is located in Kosova
Doganaj
Doganaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 553 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 20′ 54″ Veri

21° 9′ 10″ Lindje

Doganaj është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]