Kodrion (Ferizaj)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kodrion
Kosinë
Fshat

Kodrion është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë. Para vitit 1999 fshati ishte i njohur edhe me emrat Kosinë dhe Shkodrion.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]