Dramjaku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dramjak
Fshat
Vendndodhja
Dramjak is located in Kosova
Dramjak
Dramjak
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 635 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 23′ 8″ Veri

21° 4′ 20″ Lindje

Dramjak është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]