Zllatari (Ferizaj)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Zllatar
Burim
Fshat

Zllatar është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Zgatar dhe Burim.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]