Softaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Softaj
Fshat
Vendndodhja
Softaj is located in Kosova
Softaj
Softaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 583 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 24′ 35″ Veri

21° 12′ 10″ Lindje

Softaj është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]