Manastirca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Manastircë
Fshat
Vendndodhja
Manastircë is located in Kosova
Manastircë
Manastircë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 593 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 21′ 29″ Veri

21° 6′ 32″ Lindje

Manastircë është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]