Nerodima e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nerodime e Poshtme
Fshat
Vendndodhja
Nerodime e Poshtme is located in Kosova
Nerodime e Poshtme
Nerodime e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 601 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 21′ 54″ Veri

21° 5′ 38″ Lindje

Nerodime e Poshtme është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]