Burrniku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Burrnik
Fshat
Vendndodhja
Burrnik is located in Kosova
Burrnik
Burrnik
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 781 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 18′ 8″ Veri

21° 6′ 29″ Lindje

Burrnik është një Fshat në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]