Sojeva

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sojevë
Fshat
Vendndodhja
Sojevë is located in Kosova
Sojevë
Sojevë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Ferizaj
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 551 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 22′ 25″ Veri

21° 13′ 33″ Lindje

Sojevë është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]