Dubrava (Ferizaj)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dubravë
Fshat
Vendndodhja
Dubravë is located in Kosova
Dubravë
Dubravë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 571 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 21′ 21″ Veri

21° 8′ 2″ Lindje

Dubravë është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]