Varoshi (Ferizaj)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Varosh
Fshat
Vendndodhja
Varosh is located in Kosova
Varosh
Varosh
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 540 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 20′ 32″ Veri

21° 10′ 35″ Lindje

Varosh është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]