Gërlica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gërlicë
Gurrëzë
Fshat

Gërlicë është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Gurëz dhe Gurrëzë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]