Kosina (Ferizaj)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kosinë
Shkodrion
Fshat

Kosinë është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Kodrion dhe Shkodrion.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]