Mirashi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mirash
Fshat
Vendndodhja
Mirash is located in Kosova
Mirash
Mirash
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Ferizaj
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 26′ 55″ Veri

21° 13′ 27″ Lindje

Mirash është një vendbanim në komunën e Ferizajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]