Çifllaku i Bunushit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Çifllak i Bunushit
Бунушки Чифлук
Fshat
Vendndodhja
Çifllak i Bunushit is located in Serbia
Çifllak i Bunushit
Çifllak i Bunushit

Koordinatat: 42°53′1″V 21°52′46″L / 42.88361°V 21.87944°L / 42.88361; 21.87944

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Leskoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 269 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 53′ 1″ Veri

21° 52′ 46″ Lindje

Çifllak i Bunushit (serbisht: Бунушки Чифлук/Bunuški Čifluk) është fshat në komunën e Leskocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]