Navalini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Navalin
Навалин
Fshat
Vendndodhja
Navalin is located in Serbia
Navalin
Navalin

Koordinatat: 43°2′27″V 21°58′19″L / 43.04083°V 21.97194°L / 43.04083; 21.97194

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Leskoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 252 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 2′ 27″ Veri

21° 58′ 19″ Lindje

Navalin (serbisht: Навалин/Navalin) është fshat në komunën e Leskocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]