Stopanja e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Stopanjë e Epërme
Горње Стопање
Fshat
Vendndodhja
Stopanjë e Epërme is located in Serbia
Stopanjë e Epërme
Stopanjë e Epërme

Koordinatat: 42°59′48″V 21°54′25″L / 42.99667°V 21.90694°L / 42.99667; 21.90694

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Leskoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 252 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 59′ 48″ Veri

21° 54′ 25″ Lindje

Stopanjë e Epërme (serbisht: Горње Стопање/Gornje Stopanje) është fshat në komunën e Leskocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]