Bellanoci (Leskoc)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bellanoc
Белановце
Fshat
Vendndodhja
Bellanoc is located in Serbia
Bellanoc
Bellanoc

Koordinatat: 43°1′17″V 21°50′41″L / 43.02139°V 21.84472°L / 43.02139; 21.84472

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Leskoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 265 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 1′ 17″ Veri

21° 50′ 41″ Lindje

Bellanoc (serbisht: Белановце/Belanovce) është fshat në komunën e Leskocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]