Bajra

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bajrë
Барје
Fshat
Vendndodhja
Bajrë is located in Serbia
Bajrë
Bajrë

Koordinatat: 42°49′58″V 21°47′9″L / 42.83278°V 21.78583°L / 42.83278; 21.78583

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Leskoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 49′ 58″ Veri

21° 47′ 9″ Lindje

Bajrë (serbisht: Барје/Barje) është fshat në komunën e Leskocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]