Shishinca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shishincë
Шишинце
Fshat
Vendndodhja
Shishincë is located in Serbia
Shishincë
Shishincë

Koordinatat: 42°57′32″V 21°55′5″L / 42.95889°V 21.91806°L / 42.95889; 21.91806

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Leskoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 252 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 42° 57′ 32″ Veri

21° 55′ 5″ Lindje

Shishincë (serbisht: Шишинце/Šišince) është fshat në komunën e Leskocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]