Kutleshi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kutlesh
Кутлеш
Fshat
Vendndodhja
Kutlesh is located in Serbia
Kutlesh
Kutlesh

Koordinatat: 43°8′27″V 21°51′40″L / 43.14083°V 21.86111°L / 43.14083; 21.86111

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Leskoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 252 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 8′ 27″ Veri

21° 51′ 40″ Lindje

Kutlesh (serbisht: Кутлеш/Kutleš) është fshat në komunën e Leskocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]