Bogojeci (Leskoc)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bogojec
Богојевце
Fshat
Vendndodhja
Bogojec is located in Serbia
Bogojec
Bogojec

Koordinatat: 43°3′4″V 21°57′45″L / 43.05111°V 21.96250°L / 43.05111; 21.96250

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Leskoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 252 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 3′ 4″ Veri

21° 57′ 45″ Lindje

Bogojec (serbisht: Богојевце/Bogojevce) është fshat në komunën e Leskocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]