Brestoci (Leskoc)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Brestoc
Брестовац
Fshat
Vendndodhja
Brestoc is located in Serbia
Brestoc
Brestoc

Koordinatat: 43°9′12″V 21°52′40″L / 43.15333°V 21.87778°L / 43.15333; 21.87778

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Jabllanicë
Komuna Leskoc
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 252 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 9′ 12″ Veri

21° 52′ 40″ Lindje

Brestoc (serbisht: Брестовац/Brestovac) është fshat në komunën e Leskocit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]