Lista e telenovelave

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Lista e Telenovelave)

Kjo është një listë e telenovelave te transmetuara ne Shqipëri nder vite, të renditura sipas shteteve.

Argjentina[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Brazil[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kili[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kolumbia dhe USA[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Meksika[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Triumfi i dashurise - Triunfo del amor 2010

Venezuela[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Peru[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]