Lista e telenovelave

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Kjo është një listë e telenovelave te transmetuara ne Shqipëri nder vite, të renditura sipas shteteve.

Argjentina[redakto | redakto tekstin burimor]

Brazil[redakto | redakto tekstin burimor]

Kili[redakto | redakto tekstin burimor]

Kolumbia dhe USA[redakto | redakto tekstin burimor]

Meksika[redakto | redakto tekstin burimor]

Venezuela[redakto | redakto tekstin burimor]

Peru[redakto | redakto tekstin burimor]

Shiko edhe[redakto | redakto tekstin burimor]