Lladroci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Lladroc
Lladros
Fshat

Lladroc është një vendbanim në komunën e Malishevës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Lladron dhe Lladros.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]