Carrallugë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Carrallugë
Qarralug
Fshat

Carrallugë është një vendbanim në komunën e Malishevës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Qarralug.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]