Lladroviqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Lladroviq
Bardh
Fshat

Lladroviq është një vendbanim në komunën e Malishevës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Bardh.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • vendndodhja
  • Disa pamje amatore të fshatit Bardhë(Lladroviq) mund ti shikoni duke klikuar këtu