Jump to content

Mleçani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Mleçan
Rrezor
Fshat

Mleçan është një vendbanim në komunën e Malishevës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Rrezor.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]