Dallime mes rishikimeve të "Pogradeci"

Jump to navigation Jump to search
4 bytes added ,  4 vjet më parë
(përmirësime teknike, zëvendësova: Maj → maj, Qershor → qershor duke përdorur AWB)
 
=== Fshatrat përreth ===
[[Pogradeci]] është rrethuar nga fshatrat [[Tushëmisht]] në lindje, [[Buçimas]] në juglindje, [[Gështenjas]] në jug, [[Verdovë]] në perëndim dhe [[Memëlisht]] në veriperëndim.
 
=== Klima ===
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve