Jump to content

Meitneriumi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Meitnerium)
Meitneriumi

Meitneriumi është një element kimik me simbolin Mt dhe numrin atomik 109.

 Commons: Meitneriumi – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale