Seaborgiumi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Seaborgium)
Jump to navigation Jump to search
Seaborgiumi

Seaborgiumi është një element kimik me simbolin Sg dhe numrin atomik 106.