Ndryshimi mes inspektimeve të "Pogradeci"

Jump to navigation Jump to search
50 bytes added ,  6 vjet më parë
 
== Popullsia ==
Pogradeci ka një popullsi prej rreth 50,00020.848 banorë (sipas rregjistrimit te popullsise ne vitin 2011) dhe një dendësi të popullsisë prej 2,962 banorë për km².
 
== Historia ==
Anonymous user

Menyja e navigimit